İletişim Telefonu: 0 338 224 15 90
Organize Sanayi Bölgesi KARAMAN 10.Cadde No:3 Haritada görün
Kurumsal

Hakkımızda

Som Ambalaj A.Ş. Karaman Organize Sanayi Bölgesinde 2003 yılında kurulan tifdruk baskı tesisleriyle faaliyete geçmiştir. Şirketimiz, kaynakları verimli kullanışı, uzlaşmacılığı ciddi ve disiplinli çalışma anlayışı ile müşterisine daha iyisini sunmaya çalışmaktadır. Hedefimiz her geçen gün gerçekleştirdiğimiz yeni yatırımlar ve olgun çalışma anlayışımız ile sektörün önde gelen büyük kuruluşlarından biri haline gelmektir.

10.000 m² 'si kapalı, 10.000 m² 'si açık alan olmak üzere toplam 20.000 m² alan üzerinde faaliyet gösteren SOM AMBALAJ A.Ş. 5.500 ton/yıl üretim kapasitesi ile hızla büyümüş ve çok kısazaman içerisinde baskı sektöründe isminden ve kalitesinden söz ettirmiştir.

Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan Şirketimiz yeni yatırımlara girişmiş, bu bağlamda makine, alet-ekipman alımlarına hız vermiştir. 2011 yıl sonu itibari ile mevcut üretim kapasitemiz artmış bulunmaktadır.

Kapasitemiz % 40'ını ihracata yöneltmiş olan şirketimiz, yurt dışında da aly yapısını oluşturmuştur. İhracatı ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalışan Som ambalaj A.Ş., kaliteli üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında, hem ülkemizin hem de şirketimizin adını duyurmuştur. Hedefimiz en yüksek kaliteyi , en hızlı en güzel hizmetle müşterimize sunmaktır. 

 

Misyon ve Vizyonumuz

Toplam Kalite anlayışı ile Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dinamik pazarlama organizasyonu ile toplam kalite felsefesinden taviz vermeksizin, mevcut ürün ve hizmetlerin verimliliğini ve karlılığını sürekli geliştirmek.

Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet yelpazemizi arttırmak ve müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden en yüksek katma değeri almalarını sağlamak.

Oluşturmuş olduğumuz Kurumsal yapıyı ve Şirket Kültürünü Korumak.

Nitelikli çalışanlarımızı en üst seviyede kullanmak ve çalışanlarımızın iş tatminini, mutluluğunu ve eğitim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak.